12.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
12.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
12.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
09.06.2017 Табір відпочинку «Friendship»на базі НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ
09.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
09.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
09 06.2017 Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ №2
09.06.2017 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
09.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
08.06.207 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
07.06.2017 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
07.06.2017 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
06.06.2017 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
06.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
06.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
06.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
06.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
06.06.2017 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
06.06.2017 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
06 06.2017 Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ №2
02.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
02.06.2017 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
01.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
01.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
01.06.2017 Табір відпочинку Веселка ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
01 06.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2
31.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2
31.05.2017 Табір відпочинку «Friendship»на базі НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»
30.05.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка
30.05.2017 року Табір відпочинку Сонячна країна ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 7
30.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2
29.05.2017 року Табір відпочинку Сонячна країна ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 7
29.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2
29.05.2017р. Пришкільний табір «Острів скарбів» ЗНЗ І- ІІІ ст.№ 6
Літо - 2016
16.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
16.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
16.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
16.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
16.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
16.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
16.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
15.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
15.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
15.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
15.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
15.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
15.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
15.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
15.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
15.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
15.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
14.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
14.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка
14.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
14.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
14.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
14.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
14.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
14.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
14.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
14.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
13.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
13.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
13.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
13.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
13.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
13.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
13.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
13.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
13.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
13.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
13.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
13.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
10.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
10.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
10.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
10.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
10.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
10.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
10.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
10.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
10.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
10.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
09.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
09.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
09.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
09.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
09.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
09.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
09.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
09.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
09.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
09.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
09.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
08.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
08.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
08.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
08.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
08.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
08.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
08.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
08.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
08.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
08.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
07.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
07.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
07.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
07.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
07.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
07.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
07.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
07.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
07.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
07.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
07.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
06.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
06.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
06.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
06.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
06.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
06.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
06.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
06.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
06.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
06.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
06.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
06.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
03.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
03.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
03.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
03.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
03.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
03.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
03.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
03.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
03.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
02.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
02.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
02.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
02.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
02.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
02.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
02.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
02.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
02.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
02.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
01.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
01.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
01.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
01.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
01.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
01.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
01.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
01.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
01.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
01.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
31.05.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
31.05.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
31.05.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
31.05.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»
31.05.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
31.05.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
31.05.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
31.05.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
31.05.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
30.05.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
30.05.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
30.05.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
30.05.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
30.05.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»
30.05.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
30.05.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
30.05.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
30.05.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
30.05.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
Літо - 2015
19.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
19.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
19.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
18.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
18.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
18.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
18.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
18.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
17.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
17.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
17.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
17.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
17.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
17.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
17.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
16.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
16.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
16.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
16.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
16.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
16.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
16.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
15.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
15.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
15.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
15.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
15.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
15.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
15.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
15.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
15.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
15.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
15.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
15.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
12.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
12.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
12.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
12.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
12.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
12.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
12.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
11.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
11.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
11.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
11.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
11.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
11.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
11.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
11.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
11.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
11.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
10.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
10.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
10.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
10.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
10.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
10.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
10.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
10.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
10.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
09.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
09.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
09.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
09.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
09.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
09.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
09.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
09.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
09.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
08.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
08.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
08.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
08.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
08.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
08.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
08.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
08.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
08.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
08.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
08.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
08.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
05.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
05.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
05.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
05.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
05.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
05.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
05.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
05.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
04.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
04.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
04.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
04.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
04.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
04.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
04.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
04.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
04.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
04.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
04.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
04.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
03.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
03.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
03.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
03.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
03.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
03.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
03.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
03.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
03.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
02.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
02.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
02.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
02.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
02.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
02.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"
02.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
02.06.2015 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
02.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
02.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
02.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
02.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
02.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
Літо - 2014
20.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
20.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
20.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
19.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
19.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
18.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
18.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
18.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
17.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
17.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
17.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
16.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
16.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
16.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
16.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
16.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
16.06-13.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
16.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
16.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
16.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
16.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
17.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
13.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
13.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
13.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
13.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
13.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
13.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
13.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
13.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
13.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
12.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
12.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
12.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
12.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
12.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
12.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
12.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
11.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
11.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
11.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
11.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
11.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
11.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
11.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
11.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
11.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
10.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
10.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
10.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
10.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
10.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
10.06-13.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
10.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
10.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
10.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
10.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
06.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
06.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
06.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
06.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
06.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
06.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
06.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
06.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
05.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
05.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
05.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
05.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
05.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
05.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
05.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
04.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"
04.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
04.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
04.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
04.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
04.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
04.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
04.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9
04.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
04.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
04.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
04.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
04.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
03.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
03.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
03.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
03.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
03.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
03.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
03.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
02.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
02.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
02.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
02.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
02.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
02.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
02.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
02.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
02.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7
02.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
02.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
Літо - 2013
13.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
13.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
13.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
12.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
12.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
12.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
12.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
11.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького
11.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
11.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
11.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
10.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
10.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
10.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
10.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
07.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
07.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
07.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
06.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
06.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
06.06.2013 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6
06.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
06.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького
05.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
05.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
05.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"
05.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
04,06.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
04.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
04.06.2013 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
04.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
03.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
03.06.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
03.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
03.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
01.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
01.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького
31.05.-03.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій
31.05.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького
01.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
27-31.05.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
31.05.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
31.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
31.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
31.05.2013 року Табір вдпочинку "Сузір'я" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
31.05.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"
31.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
31.05.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
31.05.2013 року Мовний загін пришкільного оздоровчого табору "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
30.05.2013 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16
30.05.2013 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)
30.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
30.05.2013 року Табір "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
30.05.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9
27.05.-29.05.2013 року Табір "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"
30.05.2013 року Літній відпочинок в БДЮТ
30.05.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка
29.05.2013 року Пришкільний табір "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 та БДЮТ
29.05.2013 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15
29.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10
28.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
27.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8
31.05.2013 року Табір відпочинку