Пробне ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

· ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програми, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;

· виконати пробний тест і попрактикуватися у заповненні бланків відповідей;

· дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

· отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

· психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

· навчитися ефективно розподіляти час;

· оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне ЗНО проходитиме у двох пунктах пробного тестування, а саме;

- НВК «Загальноосвітній навчальний заклад № 9 - спеціалізована школа»;

- НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа».

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 05-22 січня 2022 року на сайті ОРЦОЯО.

Пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде складатиме 270 грн. за одне тестування. Оплата здійснюється протягом 5 робочих днів, але не пізніше 25 січня.

Докладніше ознайомитись з особливостями пеєстрації для участі у пробнному ЗНО можна у розділі "Пробне ЗНО-2022" на сайті ОРЦОЯО.

Запрошення-перепустку буде розміщено до 10 березня 2022 року.

Кiлькiсть переглядiв: 634