Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджений календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання проводитиметься з 21 травня по 15 червня 2021 року з дванадцяти навчальних предметів. Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із п’яти предметів із Переліку.


/Files/images/terminy-reyestratsiyi-1024x576.jpg

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року проводитиметься з 01 лютого по 05 березня 2021 року.

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1-12 балів за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

- українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання»);

- математика:

- історія України (субтест період ХХ – початок ХХІ століття) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;

- один із навчальних предметів із Переліку – за вибором здобувача освіти;

Учням, які оберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та (або) іноземну мову оцінка ДПА (за шкалою 1-12 балів) визначатиметься залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали.

На відміну від попередніх років зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання здобутих на основі повної загальної середньої освіти проводитиметься з

1) української мови

2) української мови і літератури

Таким чином випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обрати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови і літератури.

Обов'язковим є зовнішнє незалежне оцінювання з математики для здобувачів освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Вступ до ВНЗ

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2021 року під час вступу до ВНЗ зараховуватимуть результати ЗНО 2018-2021 років.

Кiлькiсть переглядiв: 247