Здобутки олександрійських спортсменів на чемпіонаті області з військово-спортивного багатоборства
02 та 03 березня 2018 року в місті відбувся Відкритий чемпіонат області з військово – спортивного багатоборства по розділу «Бойове багатоборство» пам'яті Максима Бендерова.
В змаганнях брали участь 135 учасників з Кропивницького, Жовтих Вод, Одеси, Житомира, Онуфрієвки та Олександрії.
До програми змагань увійшли поєдинки на татамі та стрільба з пневматичної зброї.
Під час урочистого відкриття змагань учасників змагань привітав міський голова С. Цапюк, голова Кіровоградської обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Віктор Остащук та голова Олександрійської міської організації «Солдаты в Афгане» Євген Звєрєвщиков. Під час відкриття змагань, грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», було нагороджено Ярошевського Андрія Володимировича, голову відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово – спортивного багатоборства у Кіровоградській обл.
За підсумками змагань олександрійські спортсмени вибороли 39 нагород у різних категоріях (І місце-16 спортсменів, ІІ місце-14 спортсменів, ІІІ місце-9 спортсменів):
Версія Б-3 (8-9 років)
Ластівка Богдан, Тертишний Нікіта-І місце;
Шакула Єгор, Віоріка Володимир-ІІ місце;
Чирава Назар, Іванченко Тарас-ІІІ місце.
Версія Б-3 (10-11 років)
Кравець Едуард, Величко Захар. Ворона Микита-І місце;
Губанов Андрій, Деревянко Єгор, Корнілов Борислав-ІІ місце;
Версія Б-3 (12-13 років)
Деревянко Максим, Бондаренко Михайло, Лаврусенко Володимир, Рудь Богдан,Кіссе Богдан -І місце;
Мохонько Назар, Єрастов Олександр, Рижов Олексій-ІІ місце;
Лобченко Дмитро, Садівський Сергій, Кучеренко Дмитро, Рапота Денис, Гаврюшенко Сергій -ІІІ місце.
Версія Б-3 ( 14-15 років)
Радченко Владислав-І місце;
Галенко Іван, Більчич Нікіта-ІІ місце.
Версія Б-3 (16-17 років)
Задарожній Владислав- І місце;
Бондаренко Данііл-ІІ місце;
Чубінець Вадим-ІІІ місце.
Версія Б-3 (18-20 років)
Севретнік Іван-І місце;
Прокопенко Максим, Скрипник Владисладв-ІІ місце;
Росторгуєв Сергій-ІІІ місце.
Версія Б-3 (10-11 років)
Кучеренко Дар’я-ІІ місце.
Окрім цього окремі спеціальні нагороди отримали:
- Більчич Нікіта - «За кращу техніку»;
- Суржик Володимир та Рубан Максим -«За волю до перемоги»;
- Артемюк Олександр - «Кращий арбітир»;
- Стовба Ілля «Кращий боковий суддя»;
- Десненко Артем- «Кращий рефері»;
- Марія Ярошевська «Кращий секретар».
Спортсмени були нагородження грамотами, медалями та кубками.