Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
19 листопада 2017 року на базі ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 відбулася міська олімпіада з історії. Її учасниками стали 121 учень 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту міської ради а також вихованці Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів і Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).
Завдання олімпіади вимагали від учнів не тільки знань історичних фактів і подій, а й уміння аналізувати їх, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, давати характеристику діяльності видатних історичних осіб.
Переможцями олімпіади стали:
8 клас
І місце
Шелесько Єлизавета, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Філіп І.В.);
Кобзар Валерія, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Ладисюк О.М.)
ІІ місце
Кононенко Мелана, учениця НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Колісник Ю.В.);
Хирса Олег, учень Олександрійської загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів (вчитель Колосай О.В.);
Деркач Дмитро, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Коваленко Ю.Б.);
Бугайченко Владислав, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Філіп І.В.);
Павленко Олексій, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Філіп І.В.)
ІІІ місце
Долударьова Вікторія, учениця НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Коваленко Ю.Б.);
Сопова Анастасія, учениця ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8;
Папіжук Анастасія, учениця Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) (вчитель Манухіна І.А.)
9 клас
І місце
Климук Ірина, учениця НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Колісник Ю.В.)
ІІ місце
Любарська Дарія, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Кривошей Т.С.);
Конюшенко Софія, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Кривошей Т.С.);
Стеблина Дмитро, учень НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Колісник Ю.В.);
Сливюк Юлія, учениця НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Лисюк Л.П)
ІІІ місце
Шишка Аліна, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Кривошей Т.С.);
Кіктєва Каріна, учениця Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) (вчитель Манухіна І.А.)
Гулян Марк, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Підборська Н.Ю.);
Заярна Олександра, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Нікіфорова О.Г.)
10 клас
І місце
Зінченко Катерина, учениця НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчителі Ткаченко Т.В., Севастяненко О.О.)
ІІ місце
Грабик Вікторія, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Ладисюк О.М.);
Колєснік Валерія, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Ладисюк О.М.);
Туз Валерія, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Нікіфорова О.Г.)
ІІІ місце
Фіртич Руслана, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Таран Т.О.);
Ващенко Ліна, учениця НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Ладисюк О.М.);
Бражнікова Анна, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М. Горького (вчитель Слонь І.М.);
Архаров Кіріл, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Клімкіна Н.П.)
11 клас
І місце
Паніч Олег, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Кривошей Т.С.)
ІІ місце
В'ялих Софія, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Саражіна Т.В.);
Олійник Діана, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Саражіна Т.В.);
Балашов Олександр, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Коваленко Ю.Б.);
Чесницький Данило, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Севастяненко О.О.)
ІІІ місце
Криволапов Олександр, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» (вчитель Севастяненко О.О.);
Меташоп Олександр, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» (вчитель Кривошей Т.С.)
Вітаємо учнів та їх наставників і бажаємо нових досягнень.