Обличчям до батьків

Дитячі роки – один з важливих етапів в житті людини. І, як вони пройдуть, залежить від дорослих: батьків, вихователів. «Сім'я - Дитина - Дитячий садок». Щаслива дитина – найголовніша мета нашого суспільства.

Так, 02 квітня 2019 року в закладі дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу № 2 відбулося методичне об’єднання вихователів-методистів на тему «Ток-шоу «Стосується кожного» (нетрадиційні та інтерактивні форми роботи з батьками). Педагогічний колектив закладу представив роботи з батьками.

Під час заходу педагоги та батьки обмінювались думками, доповнювали прислів’я про родинне виховання. Батьки достойно склали іспит щодо обізнаності своїх дітей та ознайомилися з порадами експертів та психолога. Завдяки вправі «Ми вам – ви нам» присутні висловлювали свої пропозиції щодо виховання дітей як зі сторони батьків, так і педагогів.

Родинне свято «Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал», яке підготувала старша група «Колосок» на чолі з вихователями Ковтун О. Я. та Гавриловою І. І. розкрило таланти вихованців та батьків: вокальні, акторські. А виступ «чарівників» (тато та син) стало родзинкою свята.

Цей захід залишив у всіх присутніх незабутні враження, залишив гарний емоційний настрій, вчив взаємодіяти педагогів та батьків.

Отже, любов до дітей має бути розумною, духовність справжньою, доброта безмежною, тоді засіяні вами зерна заколосяться вдячністю. Це важливо і це стосується кожного.

Кiлькiсть переглядiв: 138