Творча майстерня вчителів основ здоров’я

08 квітня 2019 року на базі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького відбулося засідання творчої майстерні вчителів основ здоров’я на тему «Здоров’язбережувальні технології для вчителя та учня, як необхідність в умовах інтенсифікації та комп’ютеризації навчального процесу».

Розпочали засідання методист НМЦ управління освіти молоді та спорту Чернуха І.Г. та заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Унтілова О.В., які привітали присутніх та ознайомили з програмою творчої майстерні.

/Files/images/090420191.JPG/Files/images/090420192.JPG

Засідання проходило у форматі міні-ед-кемпу за шістьма локаціями, на яких вчителі основ здоров’я закладу знайомили присутніх із ранковими зустрічами нової української школи (вчителі Перепльотчікова Л.П., Федішен В.М., Коваленко Л.В.) проводили корекційно-розвивальні вправи для учнів початкових класів (вчителі Цигульська Н.В., Матвієнко Н.І., Петрова Н.М.), розкривали зміст арт-терапії (вчитель Павленко В.В.) та здорового харчування (вчителі Лещенко Л.П., Ковалевська І.С., Лавінюкова С.Л.), демонстрували чергування активного та пасивного відпочинку (вчителі Білан Л.Г., Шатравка Ю.А.) та показували різні види оздоровчих вправ на уроках основ здоров’я (вчитель Браче О.Є.).

/Files/images/090420193.JPG/Files/images/090420196.JPG

Підсумком засідання творчої майстерні стала релакс-пауза «Прогресивні сеанси релаксації від «А» до «Я» (практичний психолог, соціальний педагог Козицька Л.П.), проведена для присутніх гостей.

Кiлькiсть переглядiв: 121