• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Психологічна служба

Психологічна служба управління освіти, молоді та спорту м. Олександрії

Немає нічого що не долалося б працею. (Джордано Бруно)
Психологічна служба в системі освіти є складовою частиною державної системи охорони психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення соціально-психологічних умов розвитку особистості. (Положення про психологічну службу в системі освіти України)

/Files/images/fotovenko/_0.JPG

Вітаємо Вас на сторінці психологічної служби
закладів освіти Олександрії!

Психолог – із тих професій, які одночасно і вичерпують і дають дієві засоби для самовідновлення, самовдосконалення, а відтак – до гармонізації та процвітання!
Тому, колеги, у своїй професійній діяльності, розпочнімо з себе і не забуваймо, що «Інформація, отримана з чесного діалогу з собою, це сама оптимістична інформація, яка може з'явитися у вашому житті. Тому що світло свідомості виганяє темряву з наших душ. Це крок до єдності з самим собою, це крок до єдності зі світом, це крок власного успіху» (В.Жикаренцев). Усім, хто дотримується подібної професійної ідеології навряд чи загрожує професійне виснаження і вигорання!
А щоб професійний розвиток відбувався, не забуваймо: не змінивши те, якими ми є, ми завжди будемо мати те, що вже отримали.
Вся наша з вами робота – це по суті допомога, а «Найкраща в світі допомога та, яка абсолютно ненавмисна. Багато деструктивних речей відбуваються з наміру допомогти»(Джон Енрайт).
Отож, зберімо свої ресурси, тримаймося впевнено, віднайдімо точку власної рівноваги, БУДЬМО СОБОЮ у всій власній досконалості, і все буде так, як має бути!

Кiлькiсть переглядiв: 3144

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930