Персональний склад психолого-медико-педагогічної комісії м. Олександрії
/Files/images/nmts/Изображение 059.jpg

Фотовенко Вікторія Віталіївна - завідувач психолого-медико-педагогічної консультації.
Забезпечує виявлення, облік дітей з вадами розвитку, визначає для них адекватні форми соціально-педагогічної корекції та навчання.

Діяльність Олександрійської міської психолого-медико-педагогічної консультації спрямована: виявлення, психолого – педагогічне вивчення, оцінку труднощів та потенційних можливостей розвитку дітей віком до 18 років, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, мають ознаки ризику виникнення труднощів пізнавальної діяльності та поведінки; підготовку висновку та рекомендацій щодо розвитку, змісту, форм і методів навчання з урахуванням особливостей навчально – пізнавальної діяльності дитини; консультування батьків (осіб, які їх замінюють), у тому числі інклюзивного (інтегрованого), у поєднанні з реабілітаційними заходами, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей, які потребують корекції фізичного та ( або) розумового розвитку;
Олександрійська міська психолого-медико-педагогічна консультація працює за адресою: м. Олександрія, вул. Бульварна, 28 (тел. 7-04-85).

Графік роботи
План роботи
Кiлькiсть переглядiв: 158