До Дня Незалежності України

25 серпня 2020 року в ЗДО (яслах-садку ) № 42 проведено свято для старшої групи присвячене Дню Незалежності України та Дню Державного прапора з використанням квест-технології «Козацькі клейноди знайдемо і їх на віки збережемо». Поданий захід супроводжувався сучасними українськими піснями, цікавими завданнями на свіжому повітрі.

Діти пригадали державні символи, урочисто заспівали Гімн України. Прослухали історію виникнення стягу. За допомогою гри з використанням мультимедійної презентації «Прапори різних країн» закріпили назви інших країн та народів, що там живуть. Підкреслили, що наш Державний прапор, в порівнянні з іншими, найяскравіший, як і квітучі українські землі.

Козацький квест для дітей – не просто розвага, а й нагода відчути себе нащадками відважних козаків. Відсутність змагального компоненту та спільні пошуки гуртують дитячий колектив, навчають взаємодії.

Систематичне проведення заходів патріотичного спрямування дає свої плоди: діти із задоволенням одягають вишиванки, без нагадувань підіймаються та кладуть руку на серце під час звучання Гімну України, проявляють інтерес до історичних творів України.

Кiлькiсть переглядiв: 195