Результати міської олімпіади з географії
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
8 клас
І місце - Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).
ІІ місце - Гавришевський Ігор (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).
Пузиревська Анастасія (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, вчитель Степанова А.М.);
ІІІ місце - Власенко Захар (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.);
Ткачук Максим (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Горпинко О.О.);
Глінченко Сніжана (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);
Логвін Денис (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Дацеко О.В.);
Буйвал Кірілл (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.).
9 клас
І місце - Хілько Богдан (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Ткаченко І.С.).
ІІ місце - Турок Дар’я (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);
Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).
ІІІ місце - Ромащенко Олена (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12 - ДНЗ», вчитель Кононенко О.А.);
Мотуз Софія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).
10 клас
І місце - Ус Артем Ігорович (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);
Толока Олександр (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Петелько С.В.);
Кузнєцов Нікіта (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ломака Л.В.).
ІІ місце - Кропачев Ігор (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);
Чева Назар (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ломака Л.В.).
ІІІ місце - Бартош Ірина (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, вчитель Степанова А.М.);
Дерінгер Максим (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Петелько С.В.).
11 клас
І місце - Климук Ірина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.);
Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).
ІІ місце - Любарська Дарія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.);
Цигульський Владислав (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);
Стефанко Анастасія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).
ІІІ місце - Фіалко Ангеліна (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Ткаченко І.С.);
Маковецький Володимир (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);
Коваль Денис (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16, вчитель Литвин В.В.).