Результати ІІ етапу олімпіади з англійської мови
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
8 клас
І місце - Абдулаєв Тімур Саїдмухамедович (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Олексин А.Г.);
ІІ місце - Калабухов Кирило Ігорович (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
Яструб Денис Юрійович (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
ІІІ місце - Пісок Єлизавета Дмитрівна (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Фандалюк Л.Ю.);
Лузгіна Женев’єва Володимирівна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
Ткачук Максим Сергійович (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Прийма О.В.)
9 клас
І місце - Теличко Аміна Геннадіївна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Трищук М.В.);
Єпіфанова Анастасія Сергіївна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Трищук М.В.);
ІІ місце - Чаус Катерина Юріївна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Самойленко Д.В.);
Іванчук Катерина Олександрівна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Самойленко Д.В.);
Майорова Софія Василівна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Моргаленко Л.М.);
ІІІ місце - Носова Анастасія Ігорівна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Трищук М.В.);
Максименко Вікторія Олександрівна (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Фандалюк Л.Ю.)
10 клас
І місце - Шульга Євгенія Вадимівна (ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 ім. М.Горького, вчитель Пилипенко І.Д.);
ІІ місце - Копецька Тетяна Русланівна (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Каушан Ю.О.);
Кузнєцов Нікіта Сергійович (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Каушан Ю.О.);
Ус Артем Ігорович (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Мироненко К.М.);
ІІІ місце - Кушніренко Денис Владиславович (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Харченко Т.Г.);
Корнієць Олександр Олегович (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Харченко Т.Г.)
11 клас
І місце - Сливюк Юлія Олександрівна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
Терентьєва Єлизавета Олександрівна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
ІІ місце - Конюшенко Софія Володимирівна (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Тульчевська О.М.);
Пашаєва Анастасія Станіславівна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Громова С.А.);
Маляр Дар’я Олегівна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вчитель Кузьменок О.М.);
ІІІ місце - Разуваєва Анастасія Едуардівна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Зеленяк О.О.);
Стеблина Дмитро Владиславович (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчитель Дугіна К.А.);
Вальчишина Анастасія Ігорівна (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Шуляк О.О.)