Результати ІІ етапу олімпіади з хімії

24 листопада 2019 року на базі Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ст №17 – ліцей) проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Учасників - 88, переможців – 41.

7 клас

І місце – Кузя Назар (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ», вч.Богачова І.В.);

ІІ місце – Сергєєва Єва (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Максімов О.С.);

ІІІ місце – Штефаньо Діана (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч.Максимов О. С.) .

8 клас

І місце – Пісок Єлизавета (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

Крисанова Поліна (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», Бутрименко О.М.);

ІІ місце - Клаупік Тимофій (НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч. Турбаївська С.І.);

Кадур Сюзанна, Руденко Сніжанна, Ткачук Максим, Комишова Вікторія (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

Машуровський Богдан (НАК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ», вч. Мусієнко А.Є.);

ІІІ місце - Буйвол Кіріл (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка –ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ліннік Н.І.);

Болгаріна Олександра (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», Бутрименко О.М.);

Кудніков Данііл, Устенко Іван (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 - ДНЗ «Лісова казка», вч. Стороженко А.В.);

Дьячук Ілля (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Бойченко С.М.);

9 клас

І місце – Дяченко Катерина (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

ІІ місце - Турок Дар’я (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка –ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ліннік Н.І.);

Єркін Ілля, Омельяненко Віктор (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Шульга Р.Ю.);

Васіна Євгенія (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

ІІІ місце – Марченко Діана (НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч. Турбаївська С.І.);

Омельяненко Віктор, Пирогов Павло(НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Шульга Р.Ю.);

Мотуз Софія, Мунтян Владлена, Рубан Вікторія (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Гайдар А.І.);

Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 - ДНЗ «Лісова казка», вч. Стороженко А.В.)

Лавренюк Сергій(НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Бойченко С.М.);

Невкритий Роман (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

10 клас

І місце – Кобзар Валерія (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Шульга Р.Ю.);

ІІ місце –Тримбач Станіслав, Ліонова Олександра (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Максімов О.С.);

ІІІ місце - Красножон Глафіра, (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Шульга Р.Ю.);

Кульпанова Єлизавета (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

Гончаренко Дмитро (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Максімов О.С.);

Абовян Геворк (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка –ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ліннік Н.І.).

11 клас

І місце – Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 - ДНЗ «Лісова казка», вч. Стороженко А.В.);

ІІ місце - Заярна Олександра (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст.№17 – ліцей), вч. Меташоп Н.В.);

ІІІ місце - Метелевська Діана,Скіба Дарія, Гарник Ганна (НВК«ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Орлова С.В.).

Кiлькiсть переглядiв: 73