Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики

72 учні7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Олександрії взяли участь у

ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, який відбувся02 листопада 2019 року в навчально-виховному комплексі «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа».

Призерами стали 23 учні, а саме:

11 клас

ІІ місце

Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Бондаренко Л.С.),

ІІІ місце

Казаков Владислав (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель

Чиж Л.І.),

10 клас

І місце

Воронін Станіслав (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).

ІІ місце

Ус Артем (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Бургаз С.Ю.).

ІІІ місце

Кузнєцов Нікіта(НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),

Диченко Артем (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17-ліцей), вчитель Нечипор Т.П.),

9 клас

І місце

Яготін Назарій (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).

ІІ місце

Медвєдєв Михайло (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).

ІІІ місце

Пирогов Павло, Міхєєв Ілля (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),

Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Бондаренко Л.С.).

8 клас

І місце

Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О.).

ІІ місце

Болгаренко Даніїл (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О.).

ІІІ місце

Крисанова Поліна, Власенко Захар(НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О

7 клас

І місце

Троцький Костянтин, Мажара Павло (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).

ІІ місце

Урсата Діана (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),

Барбір Вікторія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Безверха Я.В.).

ІІІ місце

Русняк Давид (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),

Попигін Нікіта (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17-ліцей), вчитель Нечипор Т.П.),

Куріщенко Павло (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Безверха Я.В.),

Штефаньо Діана (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Канакова Н.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 58