Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики
72 учні7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Олександрії взяли участь у
ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, який відбувся02 листопада 2019 року в навчально-виховному комплексі «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа».
Призерами стали 23 учні, а саме:
11 клас
ІІ місце
Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Бондаренко Л.С.),
ІІІ місце
Казаков Владислав (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель
Чиж Л.І.),
10 клас
І місце
Воронін Станіслав (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).
ІІ місце
Ус Артем (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Бургаз С.Ю.).
ІІІ місце
Кузнєцов Нікіта(НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),
Диченко Артем (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17-ліцей), вчитель Нечипор Т.П.),
9 клас
І місце
Яготін Назарій (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).
ІІ місце
Медвєдєв Михайло (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).
ІІІ місце
Пирогов Павло, Міхєєв Ілля (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),
Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Бондаренко Л.С.).
8 клас
І місце
Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О.).
ІІ місце
Болгаренко Даніїл (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О.).
ІІІ місце
Крисанова Поліна, Власенко Захар(НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Яготіна З.О
7 клас
І місце
Троцький Костянтин, Мажара Павло (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.).
ІІ місце
Урсата Діана (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),
Барбір Вікторія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Безверха Я.В.).
ІІІ місце
Русняк Давид (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ляшенко Г.І.),
Попигін Нікіта (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17-ліцей), вчитель Нечипор Т.П.),
Куріщенко Павло (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ст.- школа мистецтв», вчитель Безверха Я.В.),
Штефаньо Діана (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Канакова Н.М.).