Переможці ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 н.р.

03 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяло участь 93 учні. Відповідно до рішення журі призові місця розподілилися таким чином:

7 клас

ІІ місце – Залевська В.(НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ, учитель Карабаш Ю.С.);

ІІІ місце – Пітулько Н.(ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель Н.Бойкова);

Барбір В. (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Диченко Ю.В.);

Русняк Д. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза).

8 клас

І місце – Мартиненко С. (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована

школа», вчитель Пуріс З.П.);

ІІ місце – Байсак В.(НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Пуріс З.П.);

Шмакова А. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Сливюк О.В.).

Токарєва Я. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Сливюк О.В.);

Глінченко С. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);

Андрієнко М. (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Корлюк Т.О.);

Левицька А. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Аннікова О.М.).

Літвінова К. (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Корлюк Т.О.);

Буднікова О. (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 - ліцей)

9 клас

І місце – Турок Д. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);

ІІ місце – Мандебура І.(НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», учитель Олексюк Л.І.);

ІІІ місце –Митько Д. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель Данечкіна О.А.);

10 клас

І місце – Кононенко М. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчителі Баєвська А.А., Романенко Н.М.);

ІІ місце – Рассаднікова Н. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчитель Узлова Т.Ю.);

Багян К. (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Резніченко Л.О.);

Янчук М.(НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

ІІІ місце – Кобзар В. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Тульчевська).

11 клас

І місце – Климук І. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчитель А.Баєвська);

ІІ місце – Гулян М. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);

Шишка А. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

Разуваєва А. (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована

школа», вчитель Жуган О.Ю.);

ІІІ місце – Чорна Т. (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Корлюк Т.О.);

Конюшенко Софія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

Корчагіна В. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Л.Корнєєва);

Стеблина Д. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчитель А.Баєвська).

Пишаємося переможцями !

Кiлькiсть переглядiв: 95