МІСЬКА ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
02 грудня на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) відбулася міська олімпіада з трудового навчання. В ній взяли участь 55 учнів 8-11 класів більшості закладів загальної середньої освіти. Переможців - 31 учень:
І місце
Кликун Рената, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)
Кравченко Роман, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)
Іванова Марина, учениця 10 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)
Маковецький Володимир, учень 10 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)
ІІ місце
Онищенко Анна, учениця 8 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)
Похил Євгенія, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)
Плоха Катерина, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)
Півторак Олександра, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)
Диченко Артем, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)
Авдєєв Ігор, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)
Григор'єв Ілля, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)
Манчук Єлизавета, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)
Репенько Анастасія, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Гречанюк І.В.)
Олійник Станіслав, учень 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)
Мереуца Дмитро, учень 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)
Черненко Микола, учень 11 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Підборський С.І. )
Швець Роман, учень 11 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Підборський С.І. )
ІІІ місце
Повстяна Валерія, учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)
Ланецька Ірина, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Боса О.О.)
Туз Єлизавета, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)
Кобзарь Єлизавета, учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» (вчитель Гречанюк І.В.)
Кузубов Ігор, учень 8 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Мажаєв А.Ю.)
Назаренко Назар, учень 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 (вчитель Череп'яний І.А.)
Харік Ілля, учень 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)
Саєнко Артем, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)
Бабенко Віталій, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)
Стаднік Анастасія, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)
Чорноус Ірина, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Гречанюк І.В.)
Бугрій Даніл, учень 10 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Мажаєв А.Ю.)
Подєнєжний Богдан, учень 11 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)
Флакей Михайло, учень 10 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)
Вітаємо переможців олімпіади та їх вчителів і бажаємо нових досягнень!