МІСЬКА ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

02 грудня на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) відбулася міська олімпіада з трудового навчання. В ній взяли участь 55 учнів 8-11 класів більшості закладів загальної середньої освіти. Переможців - 31 учень:

І місце

Кликун Рената, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)

Кравченко Роман, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)

Іванова Марина, учениця 10 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)

Маковецький Володимир, учень 10 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)

ІІ місце

Онищенко Анна, учениця 8 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)

Похил Євгенія, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)

Плоха Катерина, учениця 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Троян Л.І.)

Півторак Олександра, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)

Диченко Артем, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)

Авдєєв Ігор, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)

Григор'єв Ілля, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)

Манчук Єлизавета, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)

Репенько Анастасія, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Гречанюк І.В.)

Олійник Станіслав, учень 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)

Мереуца Дмитро, учень 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)

Черненко Микола, учень 11 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Підборський С.І. )

Швець Роман, учень 11 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Підборський С.І. )

ІІІ місце

Повстяна Валерія, учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)

Ланецька Ірина, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Боса О.О.)

Туз Єлизавета, учениця 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)

Кобзарь Єлизавета, учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» (вчитель Гречанюк І.В.)

Кузубов Ігор, учень 8 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Мажаєв А.Ю.)

Назаренко Назар, учень 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 (вчитель Череп'яний І.А.)

Харік Ілля, учень 9 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Моргаленко В.А.)

Саєнко Артем, учень 9 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)

Бабенко Віталій, учень 8 класу НВК «Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» (вчитель Яровий М.О.)

Стаднік Анастасія, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Посунько О.А.)

Чорноус Ірина, учениця 11 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Гречанюк І.В.)

Бугрій Даніл, учень 10 класу ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15 (вчитель Мажаєв А.Ю.)

Подєнєжний Богдан, учень 11 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка» (вчитель Будко О.В.)

Флакей Михайло, учень 10 класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) (вчитель Моргаленко В.А.)

Вітаємо переможців олімпіади та їх вчителів і бажаємо нових досягнень!

Кiлькiсть переглядiв: 46