Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

01 грудня 2018 р. на базі НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ст.» проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Учасників - 115, переможців – 57.

8 клас

І місце: Мунтян Владлена (НВК « ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Ломака Л.В.);

Терзіогло Софія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ліннік Н.І.);

Пухнієнко Вікторія (НВК «Олександрійськи колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.);

ІІ місце: Пирогов Павло, Яготін Назарій (НВК « ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Гайдар А.І.);

Галуха Назар(ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вч. Коваленко Н.С.);

Мандебура Ілля, Шило Аліна (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 – ДНЗ «Лісова казка», вч. Дмитренко А.В.);

Олексієнко Поліна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч.Ілюшенко О.Л.);

ІІІ місце: Стороженко Яна, Григор’єв Ілля, Кузнецов Сергій, Турок Дар’я (НВО «Олександрійська гімназія іменіі Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);

Завгородська Олександра (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ліннік Н.І.);

Ткаченко Володимир, Лелека Світлана (НВК « ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Гайдар А.І.);

Мотуз Софія, Тарковська Єлизавета (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Ломака Л.В.);

Минько Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вч. Коваленко Н.С.);

Ромац Надія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 16, вч. Литвин В.В.);

Васильєв Кирило (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч.Ілюшенко О.Л.);

Лавренюк Сергій (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.).

9 клас

І місце: Кобзар Валерія (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІ ст.», вч.ОрловаС.В);

ІІ місце: Толок Олександр (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шитко Ю.А.);

Бартощ Ірина (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вч. Ковальчук Л.А.);

Калиновський Данило (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В.);

Хорольська Мирослава (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.);

Хирса Олег (Олександрійська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст., вч.Найда І.Ж.);

ІІІ місце: Швабовська Марина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч.Корнієнко В.М.);

Рассаднікова Наталія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вч. Ковальчук Л.А.);

Гуленко Назар, Красножон Глафіра (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В,);

Шохіна Валерія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 16, вч. Литвин В.В.);

Похил Євгенія (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В.);

Колєватов Дмитро (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.).

10 клас

І місце : Метелевська Діана (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Гайдар А.І.);

ІІ місце: Логвінов Олександр«Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.)

Іваненко Галина, Гарник Ганна (НВК « ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Гайдар А.І.);

Заярна Олександра (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - № 17– ліцей), вч. ЗайкінаН.В.);

Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вч. Дмитренко А.В.);

Дробишев Олександр (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.);

ІІІ місце: Мирошников Богдан (НВК « ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Гайдар А.І.);

Громова Валерія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вч. Коваленко Н.С.);

Яновська Валерія, Карпенко Владислав (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.).

11 клас

І місце: Манастирська Владислава (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Орлова С.В);

ІІ місце: Соколов Тимофій (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, вч. Петелько С.В.);

Колєватова Дар’я (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.);

ІІІ місце: Захарченко Альона (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);

Друзенко Марина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч.Кучеренко О.К.);

Грабик Вікторія, Кондратова Анастасія, Резніченко Анна (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Орлова С.В);

Подгорнова Валерія (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Горпинко О.О.);

Проценко Марія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.);

Артеменко Яна (Олександрійська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст., вч.Найда І.Ж.).

Кiлькiсть переглядiв: 63