Результати міської олімпіади з української мови та літератури
Переможці ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури у 2018 році
03 листопада 2018 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Першою ластівкою стала олімпіада з української мови та літератури, в якій взяло участь 99 учнів-переможців І етапу. Відповідно до рішення журі призові місця розподілилися таким чином:
7 клас
І місце – Мартиненко Софія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована
школа», вчитель З. Пуріс);
ІІ місце – Єгорова Злата (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Н.Ганжа);
Пузиревська Валерія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчителі Т.Анідалова, О.Майгур);
Карпенко Єлизавета (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);
Літвінова Катерина (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);
ІІІ місце – Леонтьєва Маргарита (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель Н.Бойкова);
Буднікова Олександра (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель Н.Бойкова);
Глінченко Сніжана (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);
Андрієнко Марія (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);
Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Сливюк);
Шмакова Аліса (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Сливюк).
8 клас
І місце – Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», учитель Л.Олексюк);
ІІ місце – Пухтієнко Вікторія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована
школа», вчитель З. Пуріс);
Чаус Катерина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спец. Школа» , учитель А.Хрієнко);
ІІІ місце – Турок Дарія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);
Узлова Юлія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчитель О.Майгур);
Митько Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель О.Данечкіна);
9 клас
І місце – Кононенко Мелана (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчителі А.Баєвська, Н.Романенко);
ІІ місце – Колєсніков Ілля (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель О.Васіна);
Голуб Аліна (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель О.Орловська);
Ломонос Анастасія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Тульчевська);
ІІІ місце – Дмітрієва Єлизавета (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Скорик Ю.Ю.);
Янчук Марія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);
Кобзар Валерія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Тульчевська).
10 клас
І місце – Климук Ірина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка»,вчитель А.Баєвська);
ІІ місце – Сливюк Юлія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель О.Жуган);
Конюшенко Софія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);
ІІІ місце – Іваненко Галина (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Л.Корнєєва);
Шишка Аліна (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);
Чепурова Вікторія (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель О.Васіна);
Перевертайло Анна (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Н.Гончар).
11 клас
І місце – Руденко Анна-Марія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Т.Кудря);
ІІ місце – Фіртич Руслана (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель О.Лобунська);
Лук’яненко Мілена (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Т.Пашко);
Епінгер Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15, вчитель І.Смородіна);
Колєватова Дар’я (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Т.Кудря);
ІІІ місце – Павіцька Аліна (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель О.Лобунська);
Монастирська Владислава (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Т.Пашко).
Пишаємося переможцями !