Результати міської олімпіади з української мови та літератури

Переможці ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури у 2018 році

03 листопада 2018 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Першою ластівкою стала олімпіада з української мови та літератури, в якій взяло участь 99 учнів-переможців І етапу. Відповідно до рішення журі призові місця розподілилися таким чином:

7 клас

І місце – Мартиненко Софія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована

школа», вчитель З. Пуріс);

ІІ місце – Єгорова Злата (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Н.Ганжа);

Пузиревська Валерія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчителі Т.Анідалова, О.Майгур);

Карпенко Єлизавета (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);

Літвінова Катерина (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);

ІІІ місце – Леонтьєва Маргарита (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель Н.Бойкова);

Буднікова Олександра (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель Н.Бойкова);

Глінченко Сніжана (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);

Андрієнко Марія (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Т.Корлюк);

Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Сливюк);

Шмакова Аліса (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Сливюк).

8 клас

І місце – Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», учитель Л.Олексюк);

ІІ місце – Пухтієнко Вікторія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована

школа», вчитель З. Пуріс);

Чаус Катерина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спец. Школа» , учитель А.Хрієнко);

ІІІ місце – Турок Дарія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);

Узлова Юлія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчитель О.Майгур);

Митько Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель О.Данечкіна);

9 клас

І місце – Кононенко Мелана (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчителі А.Баєвська, Н.Романенко);

ІІ місце – Колєсніков Ілля (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель О.Васіна);

Голуб Аліна (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель О.Орловська);

Ломонос Анастасія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Тульчевська);

ІІІ місце – Дмітрієва Єлизавета (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Скорик Ю.Ю.);

Янчук Марія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

Кобзар Валерія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель О.Тульчевська).

10 клас

І місце – Климук Ірина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка»,вчитель А.Баєвська);

ІІ місце – Сливюк Юлія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель О.Жуган);

Конюшенко Софія (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

ІІІ місце – Іваненко Галина (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Л.Корнєєва);

Шишка Аліна (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Г.Кукуруза);

Чепурова Вікторія (ОНВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей», вчитель О.Васіна);

Перевертайло Анна (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Н.Гончар).

11 клас

І місце – Руденко Анна-Марія (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Т.Кудря);

ІІ місце – Фіртич Руслана (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель О.Лобунська);

Лук’яненко Мілена (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Т.Пашко);

Епінгер Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15, вчитель І.Смородіна);

Колєватова Дар’я (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Т.Кудря);

ІІІ місце – Павіцька Аліна (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель О.Лобунська);

Монастирська Владислава (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», вчитель Т.Пашко).

Пишаємося переможцями !

Кiлькiсть переглядiв: 139