Результати міської олімпіади з фізики

04.11.2018 року на базі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Всього учасників - 95, переможців – 29.

7 клас

Учасників – 31учень, переможців -10

І місце:

Власенко Захар, Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч.ЯготінаЗ.О.);
Демченко Ілля (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей», вч. Даценко О.М.)

ІІ місце:

Шмакова Аліса (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Яготіна З.О.);
Котляр Євгеній (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Чиж Л.І.).

ІІІ місце:

Клаунік Тимофій ( НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч. Дубовська В,М,);
Крисанова Поліна, Грабовець Іван (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Яготіна З.О.);
Надоша Даніїл, Завгороднюк Іван (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Чиж Л.І.).

8 клас

Учасників – 29, переможців – 6.

І місце:

Яготін Назар (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Ляшенко Г.І.);

ІІІ місце:

Кравченко Роман (НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вч. Бургаз С.Ю.);

Сова Іван (ОНВК ( ЗНЗ І-ІІ ст. - ліцей), вч. Даценко О.М.)

Міхєєв Ілля, Пирогов Павло (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Ляшенко Г.І.);

Галуха Назар (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №15, вч. Куліш Н.В.);

9 клас

Учасників - 18, переможців – 6.

І місце:

Воронін Станіслав, Кузнецов Нікіта (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІст.», вч. Ляшенко Г.І.);

ІІ місце:

Диченко Артем (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей), вч. Нечипор Т.П.);

ІІІ місце:

Ус Артем (НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вч. Бургаз С.Ю.);

Самофалов Сергій (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей), вч. Нечипор Т.П.);

Майчук Олексій (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Чиж Л.І.).

10 клас

Учасників -10, переможців – 6.

І місце:

Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№19 – ДНЗ «Лісова казка», вч. Бондаренко Л.Є.);

Казаков Владислав (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Чиж Л.І.);

ІІ місце:

Логвінов Олександр (НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вч. Бургаз С.Ю.);

Максімова Аліна (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч.Ляшенко Г.І.);

ІІІ місце:

Заярна Олександра (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей), вч. Даценко О.М.);

Гасаєнко Олег (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Чиж Л.І.).

11 клас

Учасників -7, переможців - 1.

ІІІ місце:

Логвін Євген (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ст.», вч. Яготіна З.О.).

Вітаємо переможців!

Кiлькiсть переглядiв: 110