Хай разом родинне б’ється серце

В українському суспільстві за довгі віки сформувалась система родинних цінностей, серед яких: подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування дітей про батьків і старших у сім’ї, пошана до старших, взаємна любов і повага між батьками, злагода та довір’я між членами сім’ї, відповідальність кожного за інших членів сім’ї, здоровий спосіб життя, гостинність, добросусідство тощо. Звернути увагу на збереження родинних цінностей покликаний Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 1993 році та який відзначається щорічно 15 травня.

В ЗНЗ І-ІІ ступенів №8 традиційно проходять заходи, які зближують членів родин, згуртовують учнівський, педагогічний та батьківський колективи. 15 травня 2018 року в закладі відбулася святкова конкурсна програма «Хай разом родинне б’ється серце», в якій взяли участь мами разом зі своїми дітьми – учнями початкової школи.

До програми були включені різноманітні конкурси, де родини вправлялися в умінні складати прислів’я з поданих слів, спробували свої сили в ролі перукаря-стиліста, художника-дизайнера, танцівника. Під час музичних пауз між конкурсами учні 4-го класу порадували своїх рідних піснями про найрідніших їм людей – маму й тата.

Свято отрималося веселим і цікавим. Усі учасники родин та глядачі залишилися задоволені дійством.

/Files/images/20180515_123853.jpg/Files/images/20180515_125217.jpg/Files/images/20180515_131518.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 65