Перемога у Чемпіонаті України з боксу

З 06 по 11 лютого 2018 року в м. Рівне (Ровенська обл.) проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. У змаганнях взяли участь 241 спортсменка з 22 команд, що приїхали з різних куточків України.

До складу збірної Кіровоградської області, яку представляли 4 учасниці, увійшла вихованка відділення боксу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Присягіна Єлизавета.

Здобувши в півфіналі перемогу над львівською спортсменкою, у фіналі, шляхом технічного нокауту, олександрійка стала переможницею у ваговій категорії 50 кг серед дівчат.

Загалом Кіровоградська область здобула на змаганнях 1 золоту та 1 бронзову медалі.

Переможці призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Підготував спортсменку старший тренер-викладач відділення боксу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Грінер Юрій Олександрович.