Міський конкурс «Безпека праці очима дітей»
З метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці у різних сферах суспільного життя, звернення уваги дітей і молоді як майбутніх працівників із 15 січня по 07 лютого 2018 року проходив міський Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», на якому були представлені дитячі малюнки в трьох вікових категоріях.
На підставі рішення журі в першій віковій групі від 6 до 10 років переможцями стали:
І місце:
Палярус Валерія, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Мозговий О. М.;
Кольцова Еліна, учениця загальноосвітнього навчального закладу № 10, керівник Богаченко В. А.;
Острівна Софія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Литвиненко К. І.;
Страхова Софія, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 імені М. Горького, керівник Лавінюкова С. Л.
ІІ місце:
Олійник Альона, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Жежеря І. В.;
Марков Дініїл, учень Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), керівник Архипова С. В.;
Юсько Ніка, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Лафа О. В.
ІІІ місце:
Метка Євгенія, учениця спеціального загальноосвітнього закладу І-ІІ ступенів імені М. Олефіренка, керівник Матвієнко Н. І.;
Шкуратько Максим, учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Гавеля В. М.;
Юнак Іван , учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Гальянова М. І.
У другій віковій групі від 10 до 14 років переможцями стали:
І місце:
Бараненко Кіріл, учень Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), керівник Нежейко А. В.;
Мастіхін Євген, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня», керівник Піскова С. В.
ІІ місце:
Нещадіна Мирослава, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.;
Золотарь Владислав, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.
ІІІ місце:
Онищенко Анна, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Надточа Ю. В.;
Набока Ігор, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.;
Здоровенко Катерина, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Литвиненко К. І.
У третій віковій групі від 15 до 18 років переможцями стали:
І місце:
Кумпан Віолетта, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Мозговий О. М.;
Кравцов Віталій, учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ», керівник Кононенко О. А;
Холохоленко Вероніка, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Перемет О. С.
ІІ місце:
Дячко Давид, учень загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 7, керівник Осіпова В. П.:
Цой Дарія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Лафа О. В.;
ІІІ місце:
Шовгеля Анастасія, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ», керівник Кононенко О. А.
Вітаємо переможців!