Міський конкурс «Безпека праці очима дітей»

З метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці у різних сферах суспільного життя, звернення уваги дітей і молоді як майбутніх працівників із 15 січня по 07 лютого 2018 року проходив міський Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», на якому були представлені дитячі малюнки в трьох вікових категоріях.

На підставі рішення журі в першій віковій групі від 6 до 10 років переможцями стали:

І місце:

Палярус Валерія, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Мозговий О. М.;

Кольцова Еліна, учениця загальноосвітнього навчального закладу № 10, керівник Богаченко В. А.;

Острівна Софія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Литвиненко К. І.;

Страхова Софія, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 2 імені М. Горького, керівник Лавінюкова С. Л.

ІІ місце:

Олійник Альона, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Жежеря І. В.;

Марков Дініїл, учень Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), керівник Архипова С. В.;

Юсько Ніка, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Лафа О. В.

ІІІ місце:

Метка Євгенія, учениця спеціального загальноосвітнього закладу І-ІІ ступенів імені М. Олефіренка, керівник Матвієнко Н. І.;

Шкуратько Максим, учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Гавеля В. М.;

Юнак Іван , учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Гальянова М. І.

У другій віковій групі від 10 до 14 років переможцями стали:

І місце:

Бараненко Кіріл, учень Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), керівник Нежейко А. В.;

Мастіхін Євген, учень НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня», керівник Піскова С. В.

ІІ місце:

Нещадіна Мирослава, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.;

Золотарь Владислав, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.

ІІІ місце:

Онищенко Анна, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», керівник Надточа Ю. В.;

Набока Ігор, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Кисіль Н. М.;

Здоровенко Катерина, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Литвиненко К. І.

У третій віковій групі від 15 до 18 років переможцями стали:

І місце:

Кумпан Віолетта, учениця НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», керівник Мозговий О. М.;

Кравцов Віталій, учень НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ», керівник Кононенко О. А;

Холохоленко Вероніка, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості імені О. Шакала, керівник Перемет О. С.

ІІ місце:

Дячко Давид, учень загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 7, керівник Осіпова В. П.:

Цой Дарія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Лафа О. В.;

ІІІ місце:

Шовгеля Анастасія, учениця НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12 – ДНЗ», керівник Кононенко О. А.

Вітаємо переможців!

/Files/images/журі2.JPG/Files/images/бп1111.JPG /Files/images/бп1.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 106