Міська олімпіада з біології
Вітаємо переможців!
03 грудня 2017 р. на базі Ліцею інформаційних технологій проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Учасників - 159, переможців – 68.
8 клас (учасників - 44, переможців - 22):
І місце:
· Кобзар Валерія, Гуленко Назар (НВК « ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В.);
· Диченко Артем (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. №17 – ліцей), вч. Зайкіна Н.В.);
· Сівова Єлизавета, Ілієнко Анна, (Кіровоградський облкомплекс, вч. Скоморох В.Ф.);
ІІ місце:
· Нємченко Раїса(ЗНЗ І-ІІІ ст. №10, вч. Ковальчук Л.А.);
· Черненкова Дар’я (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ломака О.М.);
· Каліновський Даніїл (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. №17 - ліцей), вч. ЗайкінаН.В.);
· Акулова Дар’я (Кіровоградський облкомплекс, вч. Скоморох В.Ф.);
ІІІ місце:
· Бартош Ірина, Петренко Віктор, Плотников Нікіта (ЗНЗ І-ІІІ ст. №10, вч. Ковальчук Л.А.);
· Олександрова Любов, Ломонос Анастасія, Студенська Тетяна, Шалепа Олександра (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В.);
· Курлицька Дарія, Літвінова Анна, Ломака Олексій (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Ломака О.М.);
· Деркач Дмитро, Хорольська Мирослава (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.);
· Хірса Олег (Школа – інтернат І-ІІІ ст., вч. Найда І.Ж.);
9 клас (учасників - 50, переможців - 13):
І місце:
· Логвінов Олександр (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);
· Вальчишина Анастасія, Сергієнко Єлизавета (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В.);
ІІ місце:
· Гарник Анна (НВК « ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Гайдар А.І.);
· Заярна Оленсандра, (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В.);
· Козаков Владислав (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.);
ІІІ місце:
· Рудь Марина (ЗНЗ І-ІІ ст. №8, вч. Ліненко В.В.);
· Приходько Катерина, Скіба Дарія, ІваненкоГалина(НВК « ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Гайдар А.І.);
· Чітадзе Дарина (ЗНЗ І-ІІІ ст. №15,вч. Коваленко Н.С.);
· Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 – ДНЗ «Лісова казка», вч. Дмитренко А.В.);
· Дробишев Олександр (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.);
10 клас (учасників - 31, переможців - 16):
І місце:
· Соколов Тимофій ( ЗНЗ І-ІІІ ст. №6, вч. Петелько С.В.);
ІІ місце:
· Монастирська Владислава, Грабик Вікторія, (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В.);
· Степанова Катерина (Кіровоградський облкомплекс, вч. Скоморох В.Ф.);
ІІІ місце:
· Шам Владислава, Чабан Ілля (НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);
· Друзенко Марія, Волошко Ілля, Криндач Анастасія (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», вч. Кучеренко О.К.);
· Резніченко Анна, Тимошевська Альона, Кондратова Анастасія (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В.);
· Проценко Марія, Петренко Алла, Колеватова Дар’я (НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа», вч. Узлов М.І.);
· Артеменко Яна (Школа – інтернат І-ІІІ ст., вч. Найда І.Ж.);
11 клас (учасників - 34, переможців - 17):
І місце
· Пальчик Дар’я ( ЗНЗ І-ІІІ ст.№2, вч. Унтілова О.В.);
· Лоточинська Марина (НВК « ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В.);
ІІ місце
· Меленчук Софія, (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка -ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);
· Дейнега Анна (ЗНЗ І-ІІІ ст. №6, вч. Петелько С.В.);
· Уца Єлизавета (ЗНЗ І-ІІІ ст. №16, вч. Литвин В.В.);
· Олійник Діана (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В); Кузнецова Катерина (НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа», вч. Сунько І.В.); Кравець Юлія (Кіровоградський облкомплекс, вч. Скоморох В.Ф.);
ІІІ місце
· Рудик Данило (НВО «Олександрійська гімназія імені Т. Шевченка - ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв», вч. Білецька Л.В.);
· Коробко Владислав(ЗНЗ І-ІІІ ст. №10, вч. Ковальчук Л.А.);
· Ткач Олександр, Овчаренко Анастасія, Швець Анастасія (НВК «ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Ломака Л.В.);
· Губко Анастасія(НВК « ЛІТ - спеціалізована школа ІІст.», вч. Орлова С.В,);
· Зубковська Анна (ЗНЗ І-ІІІ ст. №15, вч. Коваленко Н.С.);
· Терентьєва Ізабела, Вялих Софія (ОНВК(ЗНЗ І-ІІст. - №17– ліцей), вч. Зайкіна Н.В).