Міська олімпіада з трудового навчання

02 грудня 2017 року на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь 42 учні 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали 22 учні:

9 клас

І місце:

Іванова Марина, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Тихова О.В.

Цигульський Владислав, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.

ІІ місце:

Ліньова Даяна, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.

Дейнега Катерина, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Гречанюк І.В.

Сірий Олександр, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Підборський С.І.

Саєнко Артем, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17– ліцей), вчитель Моргаленко В.А.

Гурін Артем, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Мажаєв А.Ю.

ІІІ місце:

Кіреєва Єва, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15, вчитель Кушка Г.І.

Каньшина Дарія, учениця НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа", вчитель Гречанюк І.В.

Півторак Олександра, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.

Гоманенко Данило, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.

Гетьман Артур, учень ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2, вчитель Омельчиков А.Ю.

Вєдєрніков Максим, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Підборський С.І.

11 клас

І місце:

Манчук Єлизавета, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.

Андрусенко Ян, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Моргаленко В.А.

ІІ місце:

Репенько Анастасія, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Гречанюк І.В.

Мереуца Дмитро, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів – ліцей), вчитель Моргаленко В.А.

Шулєпов Артем, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.

ІІІ місце:

Карталиш Дарина, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Троян Л.І.

Стаднік Анастасія, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.

Фіртич Богдан, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.

Ємелін Максим, учень НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчитель Панаєдов Д.Г.

Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо нових успіхів!

Кiлькiсть переглядiв: 63