Міська олімпіада з трудового навчання
02 грудня 2017 року на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь 42 учні 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможцями стали 22 учні:
9 клас
І місце:
Іванова Марина, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Тихова О.В.
Цигульський Владислав, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.
ІІ місце:
Ліньова Даяна, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.
Дейнега Катерина, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Гречанюк І.В.
Сірий Олександр, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Підборський С.І.
Саєнко Артем, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17– ліцей), вчитель Моргаленко В.А.
Гурін Артем, учень НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Мажаєв А.Ю.
ІІІ місце:
Кіреєва Єва, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15, вчитель Кушка Г.І.
Каньшина Дарія, учениця НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа", вчитель Гречанюк І.В.
Півторак Олександра, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.
Гоманенко Данило, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.
Гетьман Артур, учень ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2, вчитель Омельчиков А.Ю.
Вєдєрніков Максим, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Підборський С.І.
11 клас
І місце:
Манчук Єлизавета, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.
Андрусенко Ян, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Моргаленко В.А.
ІІ місце:
Репенько Анастасія, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Гречанюк І.В.
Мереуца Дмитро, учень ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів – ліцей), вчитель Моргаленко В.А.
Шулєпов Артем, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.
ІІІ місце:
Карталиш Дарина, учениця ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), вчитель Троян Л.І.
Стаднік Анастасія, учениця ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10, вчитель Посунько О.А.
Фіртич Богдан, учень НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», вчитель Яровий М.О.
Ємелін Максим, учень НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», вчитель Панаєдов Д.Г.
Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо нових успіхів!