Підсумки ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
11 листопада пройшов ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед 87 учасників журі конкурсу визнало переможцями таких учнів:
5 клас
І місце – Гресько Анна (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», учитель Сливюк О.В.);
ІІ місце – Куйденко Марія (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована школа», учитель Бондарець Л.О.);
Дякова Сабіна (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», учитель Колесник Т.А.);
ІІІ місце – Барбір Вікторія (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Диченко Ю.В.),
Козачук Богдан (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Диченко Ю.В.).
6 клас
І місце – Гавришевський І. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», учителі Олексюк Л.І., Романенко Н.М.);
ІІ місце – Андрієвська О. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Мунтян В.В.);
ІІІ місце – Токарєва Я. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», учитель Сливюк О.В.);
7 клас
І місце – Митько Дар’я (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, учитель Данечкіна О.А.);
ІІ місце – Узлова Юлія (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, учитель Орловська О.В.);
ІІІ місце – Турок Д. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Шам В.М.);
8 клас
І місце – Багян К. (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», учитель Жуган О. Ю.);
Гончаренко І. (НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель Баленко А.О.);
ІІ місце – Рассаднікова Н. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, учитель Узлова Т.Ю.);
ІІІ місце – Непоченко Р. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, учитель Узлова Т.Ю.);
Сопова А. (ЗНЗ І-ІІ ст. № 8, учитель Жолнерук А.Ю.);
9 клас
І місце – Перевертайло А. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, учитель Гончар Н.І.);
ІІ місце – Климук І. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», учитель Баєвська А.А.);
ІІІ місце – Бригуліо Б. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована школа», учитель Бондарець Л.О.);
Оганесян Д. (ЗНЗ І – ІІІ ст. № 2 ім. М.Горького, учитель Гривнак С.В.);
10 клас
І місце – Павіцька А. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Лобунська О.А.);
ІІ місце – Дробот О. (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», учитель Лобунська О.А.);
ІІІ місце – Грабик В. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», учитель Пашко Т.Л.);
11 клас
І місце – М’ясківська В. (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», учитель Резніченко Л.О.);
ІІ місце – Морозова К. (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована школа», учитель Шахрай В.І.);
ІІІ місце – Мірошніченко О. (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, учитель Гончар Н.І.);
Майорова А. (НВК «ЛІТ – спец. школа ІІ ст.», учитель Тульчевська О.М.).
Щиро вітаємо учнів і вчителів!