Результати міської олімпіади з інформаційних технологій

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олмпіади з інформаційних технологій

14 грудня 2019 року на базі закладів НВК «Ліцей інформаційних технологій- спеціалізована школа ІІ ступеня», НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв», НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа» та ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім М.Горького відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, в якому взяли участь 57 учнів 8-11 класів та два семикласники.

З них 26 стали призерами, а саме:

11 клас

І місце - Максімова Аліна, Красножон Кіріл (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.),

ІІ місце - Мірошніченко Єгор, Крячко Олексій, Логвінов Олександр (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв», вчитель Бескровна М.О.).

ІІІ місце - Шорін Кирил (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.), Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Закатнов М.В.), Болгаров Данило (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15, вчитель Храмалюк В.С.).

10 клас

І місце - Товпаш Єгор (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв», вчитель Бескровна М.О.), Чева Назар (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.).

ІІ місце - Погорєлов Владислав (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.).

ІІІ місце - Воронін Станіслав (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.), Кравченко Нікіта (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Андрієнко О.О.).

9 клас

І місце – Погрібняк Роман (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.).

ІІ місце - Волошко Олександр (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17- ліцей), вчитель Куколова А.С.), Пирогов Павло (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.),

ІІІ місце - Міхєєв Ілля (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.), Найденко Єва (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10, вчитель Богомазова Н.А.), Роговий Максим (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17- ліцей), вчитель Горовецька Ю.М.).

8 клас

І місце – Прийма Даніїл (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17- ліцей), вчитель Іваненко О.П.).

ІІ місце – Грабовець Іван, Мазур Єлизавета (НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.).

ІІІ місце - Нєвєров Владислав (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 6, вчитель Смолінчук О.С.), Шулякова Валерія (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована школа», вчитель Смагіна В.О.).

7 клас

ІІ місце

Мажара Павло ( НВК «ЛІТ- спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Іваненко О.П.).

ІІІ місце - Мезинець Костянтин (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2 ім. М.Горького, вчитель

Верхогляд Л.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 135