Результати міської олімпіади з географії

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

І місце - Токарєва Ярослава (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).

ІІ місце - Гавришевський Ігор (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).

Пузиревська Анастасія (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, вчитель Степанова А.М.);

ІІІ місце - Власенко Захар (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.);

Ткачук Максим (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Горпинко О.О.);

Глінченко Сніжана (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);

Логвін Денис (НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вчитель Дацеко О.В.);

Буйвал Кірілл (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.).

9 клас

І місце - Хілько Богдан (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Ткаченко І.С.).

ІІ місце - Турок Дар’я (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);

Мандебура Ілля (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).

ІІІ місце - Ромащенко Олена (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12 - ДНЗ», вчитель Кононенко О.А.);

Мотуз Софія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).

10 клас

І місце - Ус Артем Ігорович (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);

Толока Олександр (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Петелько С.В.);

Кузнєцов Нікіта (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ломака Л.В.).

ІІ місце - Кропачев Ігор (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Бруснік Л.О.);

Чева Назар (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Ломака Л.В.).

ІІІ місце - Бартош Ірина (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, вчитель Степанова А.М.);

Дерінгер Максим (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Петелько С.В.).

11 клас

І місце - Климук Ірина (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.);

Стеблина Дмитро (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка», вчитель Ясінська А.С.).

ІІ місце - Любарська Дарія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.);

Цигульський Владислав (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);

Стефанко Анастасія (НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня», вчитель Бердник Н.О.).

ІІІ місце - Фіалко Ангеліна (ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17 - ліцей), вчитель Ткаченко І.С.);

Маковецький Володимир (НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», вчитель Шевченко О.О.);

Коваль Денис (ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16, вчитель Литвин В.В.).

Кiлькiсть переглядiв: 148