День цивільного захисту

19 квітня 2019 року в загальноосвітньому навчальному закладі І-Ш ступенів № 2 імені М.Горького пройшов День цивільного захисту. Метою низки заходів, що проводилися цього дня були розвиток умінь та навичок грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях щодо захисту здоров’я та життя, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок за умови виникнення екстремальних ситуацій.

До проведення Дня цивільного захисту були залучені педагоги та технічний персонал закладу, керівний склад цивільного захисту та учні 1-11 класів обох корпусів. Були відпрацьовані дії за сигналом «Увага! Всім!» з евакуацією учнів та персоналу.

На подвір’ї школи було розгорнуто локації: «Надання першої медичної допомоги при різноманітних травмах», «Виставка вогнепальної зброї та бронежилетів», «Виставка мінно-вибухової зброї», «Презентація сучасних захисних засобів за умови НС», локація «Снайпери». Учні мали нагоду переглянути тематичні відеофільми (локація «Кінозал»).

На високому професійному рівні було показано роботу сучасної пожежної техніки за умови надзвичайної ситуації.

В організації та проведенні Дня цивільного захисту в закладі допомагали ГО «Цитадель» (м. Кропивницький), особовий черговий караул 11ДПГЧ (м.Олександрія).

Кiлькiсть переглядiв: 48