Знай і люби свій край

08 квітня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради відбувся міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край». Було представлено 23 роботи із закладів позашкільної освіти міста.

Відповідно до Умов проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та на підставі рішення журі визначено переможців, чиї роботи будуть направлені для участі у обласному етапі Конкурсу до комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»:

Номінація «Образотворче мистецтво»

молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце – Сорокіна Анна, вихованка гуртка «Прикладна графіка», керівник Устенко М.В., БДЮТ за роботу «Мій рідний край – це домівка дитинства»;

ІІ місце – Куліш Дар’я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Україна – це ти»;

середня вікова категорія (11-15 років):

І місце – Здоровенко Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Різноманіття України»;

ІІ місце – Карпова Каміла, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Дзеркало народу»;

старша вікова категорія (16-18 років):

І місце – Алексеєва Діана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Вогняні традиції».

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце – Ратькова Марія, вихованка гуртка «Сувенір», керівник Мартиненко Н.В., БДЮТ за роботу «Квітуча Україна»;

ІІ місце – Міхалєвіч Катерина, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», керівник Волчук О.М., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Весняні писанки»;

ІІІ місце – Клочко Єлізавета, вихованка гуртка «Народні іграшки та сувеніри», керівник Макарова Т.А., БДЮТ за роботу «Мальовнича подорож»;

ІІІ місце - Коваленко Вікторія, вихованка гуртка «Художня скульптура», керівник Андреєва О.А., БДЮТ за роботу «Пташка-свистулька»;

середня вікова категорія (11-15 років):

І місце – Ткаченко Анастасія, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Приходько О.Г., БДЮТ за роботу «Пишаюся тим, що українка!»;

ІІ місце – Великий Нікіта, вихованець гуртка «Художнє різьблення», керівник Кудря Д.В., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Набір для кухні»;

ІІІ місце – Кулявіна Олександра, вихованка гуртка «Килимарство», керівник Олефірова Н.В. за роботу «Наше рідне місто»;

За активну участь у виставці-конкурсі оголошено Подяку:

- Кірносовій Поліні, вихованці гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Зірковий лев»;

- Фонті Діані, вихованці гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Квіти життя»;

- Калініну Ростиславу, вихованцю гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Литвиненко К.І., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Україна в серці»;

- Робейко Катерині, вихованці гуртка «Народна творчість», керівник Ткаченко К.Е., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Квіти сонця»;

- Коліснику Максиму, вихованцю гуртка «Художня скульптура», керівник Андреєва О.А., БДЮТ за роботу «Підсвічник «Олень»;

- Грінченку Івану, вихованцю гуртка «Іграшка-сувенір», керівник Волчук О.М., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Квітень»;

- Соколенко Дарині, вихованці гуртка «Чарівниця», керівник Олефірова Н.В., БДЮТ за роботу «Підвіска «Калина»;

- Колективу вихованців гуртка «Бісероплетіння», керівник гуртка Кодола О.М., БДЮТ за роботу «Українська хата»;

- Пархоменко Софії, вихованці гуртка «Креативний дизайн», керівник Карпенко Т.В., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Маки»;

- Болгаріній Катерині, вихованці гуртка «Бісероплетіння», керівник Перемет О.С., ЦДЮТ ім. О.Шакала за роботу «Квітуча Україна»;

- Позовній Анастасії, вихованці гуртка «Чарівна майстерня», керівник Дудка А.О., БДЮТ за роботу «Дитинство у рідному краї».

Кiлькiсть переглядiв: 95