Літо - 2017

16.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

15.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

14.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

13.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

12.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

12.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

12.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

12.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

09.06.2017 Табір відпочинку «Friendship»на базі НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ

09.06.2017 року Пришкільний табір "Олімп" НВК "Ліцею інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня"

09.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

09.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

09 06.2017 Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ №2

09.06.2017 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

09.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

09.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

08.06.2017 року Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

08.06.207 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

07.06.2017 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

07.06.2017 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

07.06.2017 Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

06.06.2017 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

06.06.2017 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

06.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

06.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

06.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

06.06.2017 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

06.06.2017 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

06.06.2017 Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

06.06.2017 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

06 06.2017 Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ №2

02.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

02.06.2017 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

02.06.2017 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

02.06.2017 Профільний пришкільний табір відпочинку НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

01.06.2017 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

01.06.2017 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

01.06.2017 Профільний пришкльний табір відпочинку НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

01.06.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

01.06.2017 Табір відпочинку Веселка ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

01 06.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2

31.05.2017 Профільний пришкльний табір відпочинку НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

31.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2

31.05.2017 Табір відпочинку «Friendship»на базі НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»

30.05.2017 Табір відпочинку Дружба НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ Лісова казка

30.05.2017 року Табір відпочинку Сонячна країна ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 7

30.05.2017 Профільний пришкльний табір відпочинку НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

30.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2

29.05.2017 року Табір відпочинку Сонячна країна ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 7

29.05.2017 Табір відпочинку Сонечко ЗНЗ №2

29.05.2017р. Пришкільний табір «Острів скарбів» ЗНЗ І- ІІІ ст.№ 6

29.05.2017 Профільний пришкльний табір відпочинку НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

Літо - 2016

16.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

16.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

16.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

16.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

16.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

16.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

16.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

16.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

15.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

15.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

15.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

15.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

15.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

15.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

15.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

15.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

15.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

15.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

15.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

15.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

14.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

14.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім. М.Олефіренка

14.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

14.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

14.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

14.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

14.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

14.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

14.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

14.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

14.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

13.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

13.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

13.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

13.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

13.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

13.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

13.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

13.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

13.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

13.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

13.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

13.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

13.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

10.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

10.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

10.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

10.06.2016 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

10.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

10.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

10.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

10.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

10.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

10.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

10.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

09.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

09.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

09.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

09.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

09.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

09.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

09.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

09.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

09.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

09.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

09.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

09.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

09.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

08.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

08.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

08.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

08.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

08.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

08.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

08.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

08.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

08.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

08.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

08.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

08.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

07.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

07.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

07.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

07.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

07.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

07.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

07.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

07.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

07.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

07.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

07.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

07.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

06.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

06.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

06.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

06.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

06.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

06.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

06.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

06.06.2016 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

06.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

06.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

06.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

06.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

06.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

06.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

03.06.2016 Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

03.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

03.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

03.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

03.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

03.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

03.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

03.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

03.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

03.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

03.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

02.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

02.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

02.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

02.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

02.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

02.06.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

02.06.2016 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

02.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

02.06.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

02.06.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

02.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

02.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

01.06.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

01.06.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

01.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

01.06.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

01.06.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

01.06.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

01.06.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

01.06.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

01.06.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

01.06.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

01.06.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

01.06.2016 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

31.05.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

31.05.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

31.05.2016 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

31.05.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

31.05.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

31.05.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

31.05.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

31.05.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

31.05.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

31.05.2016 року Табір відпочинку "Юні натуралісти" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

30.05.2016 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

30.05.2016 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

30.05.2016 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

30.05.2016 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

30.05.2016 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

30.05.2016 року Профільний пришкільний табір відпочинку «SMILE» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа»

30.05.2016 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

30.05.2016 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

30.05.2016 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

30.05.2016 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

30.05.2016 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"


Літо - 2015

19.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

19.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

19.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

19.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

18.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

18.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

18.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

18.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

18.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

18.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

16.06-18.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа

17.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

17.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

17.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

17.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

17.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

17.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

17.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

17.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

16.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

16.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

16.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

16.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

16.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

16.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

16.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

16.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

15.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

15.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

15.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

15.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

15.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

15.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

15.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

15.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

15.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

15.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

15.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

15.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

15.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

12.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

12.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

12.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

12.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

12.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

12.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

12.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

12.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

11.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

11.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

11.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

11.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

11.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

11.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

11.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

11.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

11.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

11.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

11.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

10.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

10.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

10.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

10.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

10.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

10.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

10.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

10.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

10.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

10.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

09.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

09.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

09.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

09.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

09.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

09.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

09.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

09.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

09.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

09.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

09.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

08.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

08.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

08.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

08.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

08.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

08.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

08.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

08.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

08.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

08.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

08.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

08.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

08.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

05.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

05.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

05.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

05.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

05.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

05.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

05.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

05.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

05.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

04.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

04.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

04.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

04.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

04.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

04.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

04.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

04.06.2015 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

04.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

04.06.2015 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

04.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

04.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

04.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

03.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

03.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

03.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

03.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

03.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

03.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

03.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

03.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

03.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

03.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

02.06.2015 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

02.06.2015 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

02.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

02.06.2015 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

02.06.2015 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

02.06.2015 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

02.06.2015 року Мовний табір відпочинку "SMILE" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа"

02.06.2015 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

02.06.2015 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

02.06.2015 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

02.06.2015 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

02.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

02.06.2015 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

02.06.2015 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"


Літо - 2014

20.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

20.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

20.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

19.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

19.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

18.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

18.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

18.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

17.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

17.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

17.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

16.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

16.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

16.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

16.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

16.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

16.06-13.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

16.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

16.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

16.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

16.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

17.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

13.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

13.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

13.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

13.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

13.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

13.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

13.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

13.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

13.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

12.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

12.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

12.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

12.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

12.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

12.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

12.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

12.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

11.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

11.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

11.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

11.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

11.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

11.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

11.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

11.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

11.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

11.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

10.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

10.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

10.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

10.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

10.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

10.06-13.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

10.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

10.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

10.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

10.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

10.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

06.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

06.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

06.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

06.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

06.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

06.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

06.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

06.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

06.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

05.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

05.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

05.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

05.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

05.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

05.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

05.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

05.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

04.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

04.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

04.06.2014 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

04.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

04.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

04.06.2014 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

04.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

04.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ I-III ступенів № 9

04.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

04.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

04.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

04.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

04.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

04.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

03.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

03.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

03.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

03.06.2014 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

03.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

03.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

03.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

03.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

02.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" НВК "Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ"

02.06.2014 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

02.06.2014 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

02.06.2014 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

02.06.2014 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

02.06.2014 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

02.06.2014 року Табір відпочинку "SMILE" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

02.06.2014 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

02.06.2014 року Табір відпочинку "Веселка" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 7

02.06.2014 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

02.06.2014 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

02.06.2014 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"


Літо - 2013

13.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

13.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

13.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

12.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

12.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

12.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

12.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

12.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

11.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького

11.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

11.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

11.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

11.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

10.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

10.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

10.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

10.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

10.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

07.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

07.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

07.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

07.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

06.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

06.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

06.06.2013 року Табір відпочинку "Острів скарбів" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6

06.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

06.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького

05.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

05.06.2013 року Пришкільний табір "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

05.06.2013 року Пришкільний табір "Сузір`я" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12 - ДНЗ"

05.06.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

04,06.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

04.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

04.06.2013 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

04.06.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

04.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

03.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

03.06.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

03.06.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

03.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

01.06.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

01.06.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Горького

31.05.-03.06.2013 року Пришкільний табір "Олімп" Ліцею інформаційних технологій

31.05.2013 року Табір відпочику "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького

27.05.-1.06.2013 року Пришкільний табір "Дружба" НВО "Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв"

01.06.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

27-31.05.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

31.05.2013 року Табір відпочинку "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

31.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

31.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

31.05.2013 року Табір вдпочинку "Сузір'я" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

31.05.2013 року Табір відпочинку "Дружба" НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка"

31.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

31.05.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

31.05.2013 року Мовний загін пришкільного оздоровчого табору "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

30.05.2013 року Пришкільний табір "Бригантина" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16

30.05.2013 року Табір відпочинку "Первоцвіт" ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей)

30.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

30.05.2013 року Табір "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

30.05.2013 року Табір відпочинку "Сонечко" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9

27.05.-29.05.2013 року Табір "Мрія" НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа"

30.05.2013 року Літній відпочинок в БДЮТ

30.05.2013 року Табір відпочинку "Веселка" СЗНЗ І-ІІ ступенів № 4 ім.М.Олефіренка

29.05.2013 року Пришкільний табір "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10 та БДЮТ

29.05.2013 року Табір відпочинку "Сонячна країна" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 15

29.05.2013 року Табір відпочинку "Непосиди" ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10

28.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

27.05.2013 року Табір відпочинку "Привітний" ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8

31.05.2013 року Табір відпочинку
Кiлькiсть переглядiв: 1183

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930